Térítési díjak

Óvodai étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) szülő által fizetendő , önkormányzati támogatással csökkentett térítési díja 770 Ft/fő/nap

Bölcsődei étkezés
(reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna) szülő által fizetendő, önkormányzati támogatással csökkentett térítési díja 890 Ft/fő/nap
Bölcsődei gondozási díj: 500 Ft/nap

A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény szerinti gyermekétkeztetési normatív kedvezmény az alábbi jogcím alapján vehető igénybe:

• rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül ………. év ……... hónap ………. napjától
  • tartósan beteg vagy fogyatékos
  • családjában tartósan beteg vagy fogyatékos gyermeket nevelnek
  • családjában három vagy több gyermeket nevelnek
  • nevelésbe vételét rendelte el a gyámhatóság, vagy …………………………………….
  • családjában az egy főre jutó havi jövedelem nem haladja meg a kötelező legkisebb munkabér személyi jövedelemadóval, munkavállalói, egészségbiztosítási és nyugdíjjárulékkal csökkentett, azaz nettó összegének 130%-át.

Noszvaji Cseperedő Óvoda-Bölcsőde
3325 Noszvaj, Gárdonyi út 21.
3325 Noszvaj, Balassi Bálint utca 2/A

Főigazgató: