19517_contentbox

Csoportjaink

19518_contentbox

Beiratkozás

15962773-homme-d-affaires-de-dessin-usb-connecter-au-reseau-mondial-couleur-sociale-isole-sur-fond-blanc-crop

Az óvodáról

Csináljon bármit, ami nyitogatja szemét és eszét, szaporítja tapasztalatait. Ő azt hiszi, csak játszik. De mi már tudjuk, mire megy a játék. Arra, hogy e világban otthonosan mozgó, eleven eszű és tevékeny ember váljék belőle.

Varga Domokos

Gyerekek

Óvodán kívüli foglalkozásaink

kepernyokep 2024 03 19 214912

Alapozótorna

Mozgásfejlesztésre van szükségük? Óvodánkban szakképzett gyógytornász foglalkozik a különleges igényekkel, személyre szabottan fejleszti a nagy csoportos korú gyermekeket.
kepernyokep 2024 03 19 220457

Ovis hittan

Jó ebédhez szól a nóta

Zeneovi

Fogékony a kicsi a zenére? Mi már a kezdetektől játékos formában „oktatjuk” a zenét nagycsoportunkban, hiszen ebben az időszakban a legfogékonyabb az agyuk.
cc80149f 00b2 4799 a2e1 61d0ae0ced18

Ovis sakk

A sakk fejleszti a logikai gondolkodást, a produktív képzeletet, a stratégiai- és a taktikai gondolkodást, a problémaérzékenységet és a koncentrációt.
Önfegyelemre, becsületességre, önállóságra, a következmények vállalására tanít.

KÉPEK SZABADON

Hol fogunk találkozni?

Jól felszerelt, és biztonságos környezetben neveljük a gyermekeket